Naše dvě potkaní holky

Cassidy

Narozena 6.12.2009 v ChS od Ddus. Dumbo, standard, solid, černá.

Cassidy se první den zdála zvědavější, ale možná byla jen méně stresovaná z převozu, protože teď už je klidnější, méně akční než sestra, častěji jen tak v klidu leží. Na druhou stranu nemá tolik strach z neznámého otevřeného prostoru - po stole běhala jako první a z klece na ruku obvykle taky vyleze dřív. Při bitkách ale zatím dostává od Cleo na prdel, takže asi nebude vládkyní klece :D Máme pocit, že i míň jí a pomaleji přibírá váhu (bohužel nemáme jak vážit, jde jen o náš pocit z pozorování).

Dneska už je z ní velká holka (březen 2011). Poměry sil se značně obrátily a Cassie je teď šéfem klece i celého pokoje. Oproti Cleo je pořád drobek, stejně ale ségru vždycky přepere a poňufá po břiše. No a Cleo piští a piště, ale stejně za chvíli zase provokuje znova :)

Povahově to je zlatíčko - mazel, neustále nás pusinkuje a oňuchává. Za Luckou se naučila chodit skoro jako pejsek - běhá za ní po pokoji a hrozně ráda se plete pod nohy. Na člověka je schopná se vydrápat i po noze, jen aby byla u paničky. Problém ale je, když nemáme kalhoty nebo jen lehké pláťáky, to o škrábance není nouze :) 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode