Naše dvě potkaní holky

Celine (Cloe)

Narozena 6.12.2009 v ChS od Ddus. Dumbo, standard, solid (s bílým bříškem), aguti.

První den byla nějaká klidná, měla průjem, asi stres z cesty. Jakmile si ale trochu očuchala klec a nás, rozjela se. Cleo je prostě éro. Když Cassidy spí, Cleo lítá po kleci nahoru a dolů, přenáší noviny, nebo jen tak bezcílně poskakuje. Chvíli stojí a očuchává dole záchodek, najednou dostane tik a už skáče ve vrchním patře po sestře, otáčí ji na břicho a dává jí co proto. Zřejmě z ní bude dominantnější slečna. V prostoru, který nezná, je ale větší strašpytel a objevitelskými sklony rozhodně netrpí :D

Z Cleo se stala pořádná krysa. Kdekdo by si ji dnes (březen 2011) klidně mohl splést od běžné kanálnice. Ač je ale o dost větší než Cassie, většinou dostane od ségry nabančíno. O to víc jí chodí provokovat.

Povahově je to pořád ztřeštěnec. Často po nás chňapne víc, než by chtěla, a pak se diví, co se nám jako nelíbí... Takže jemné okusování a pusinkování si můžeme nechat líbit jen od Cassi, Cleo už nám kolikrát omylem kousla do rtu, nosu, ucha i očního víčka. Mazel to je ale hroznej, ale víc s Jendou ;) Máme to prostě rozdělený - Cassie + Lucka a Cleo + Jenda :)

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode